Departures Railway Station Brussel-Zuid/Bruxelles-Midi

Heimwee naar de oude vertrekschermen in de Belgische treinstations?
Of vind je het gewoon duidelijker leesbaar?
Zo heeft u de real time vertrekken per station altijd bij de hand op uw computer of mobiel apparaat.
Wordt automatisch vernieuwd met nieuwe real time gegevens!

Brussel-Zuid/Bruxelles-Midi

This screen is automatically renewed.




  Ophalen gegevens...
  Even geduld.

  Demande de données...
  Merci de patienter.
13:32    VERTREK ◆ DÉPART
 LëtzebuergIC11  +00:02
 TurnhoutIC18  +00:01
 Braine-le-ComteS216  +00:00
 Brussels Airport - ZaventemIC +00:00
 KortrijkIC +00:00
 Antwerpen-CentraalS120  +00:00
 Liège-GuilleminsIC15  +00:00
 OostendeIC17  +00:00
 DendermondeS3 +00:00
 OttigniesS816  +00:00
 HasseltIC +00:00
 KortrijkIC +00:00
 Charleroi-SudIC21  +00:00
 Gent-Sint-PietersIC11  +00:00
 Antwerpen-NoorderdokkenIC20  +00:10
 Brussels Airport - ZaventemIC17  +00:05
 BlankenbergeIC15  +00:00
xx:xx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxx xxx  x+xx:xx
Station selection:            
      

rail.life     thomsten.com